Wyprawka dla malucha? Zadzwoń do znajomych!

Pierwsze zakupy, które zamierzasz zrobić z myślą o swoim dziecku, które niebawem przyjdzie na świat są zawsze kłopotliwe. Rynek oferuje wiele rodzajów tych samych produktów i jednocześnie zarzuca nas wciąż nowymi sposobami promocji. Jak poradzić sobie ze skompletowaniem wyprawki? Rzeczami, w które bezwzględnie powinnaś się zaopatrzyć jest smoczek, pieluszki oraz łóżeczko dla dziecka. Jeśli chodzi o resztę spraw rozejrzyj się przede wszystkim wśród znajomych.

www.polskajestnajwazniejsza.org

Dowiedz się czy osoby z Twojego otoczenia nie posiadają sprawnych, a już niepotrzebnych sprzętów. U przyjaciół znaleźć możemy najczęściej doskonale działający wózek, którego w danym momencie nie potrzebują. Dalej – wszelkiego rodzaju ciuszki. Od śpioszków po kurteczki.

Ubranka bardzo często szukają nowych właścicieli. Podobnie jak najróżniejsze kolorowe zabawki, które skupiać mają uwagę noworodka. Pamiętaj, że w pierwszych miesiącach życia maluch nie potrzebuje wielu rzeczy poza matczyną obecnością i miłością. Zanim więc wpadniesz w wir zakupów pozwól obdarować się rodzinie i przyjaciołom.

rejonowa okręgowa stacja kontroli pojazdów Warszawa rejestracje i wulkanizacja https://kiddyfave.com/lalka-metoo---angela-szara-z-uszami-60-cm,360,7012.html