W pełni obsługiwany Bluetooth

Przewodowe połączenia mają się dobrze. Słuchawki podpinamy pod mini-jacka, komputer łączymy z telefonem przez USB, a tablet z telewizorem przez HDMI. Czasem jednak wygodniej ominąć kable i przesłać informację „przez powietrze”, np.

dzięki technologii Bluetooth. Bluetooth to standard szybkich połączeń bezprzewodowych na niewielkie odległości. Mając telefon wyposażony w Bluetootha może np.

przesyłać pliki pomiędzy znajdującymi się w pobliżu urządzeniami – z telefonu na telefon, z telefonu na tablet i w drugą stronę. Bluetooth pozwala też czasem na grę w trybie dla wielu graczy oraz podłączanie zewnętrznych sprzętów. Aktualnie na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych znajdują się bezprzewodowe klawiatury, myszki czy słuchawki.

Wszystkie korzystają z „niebieskiego zęba”. To dobra informacja dla posiadaczy telefonów i tabletów – o ile te wspierają taki rodzaj połączenia. Niestety nie wszystkie sprzęty mobilne radzą sobie dobrze z Bluetoothem.

Ale nie musisz się tym przejmować jeśli masz urządzenie z Androidem na pokładzie. OS od Google świetnie radzi w pełni wspiera połączenie Bluetooth.

samochody używane dacia https://duda-cars.pl/serwis/serwis-mercedes-poznan-ul-sw-michala/