Społeczenościowe uzależnienia

Dzisiejsza młodzież jest już uzależniona od kontaktowania się z przyjaciółmi za pomocą portali społecznościowych. Nasza Klasa, Facebook, Twitter czy Gadu-Gadu to najczęściej odwiedzane portale, umieszczamy na nich najlepsze zdjęcia, opisy czy ulubione cytaty.

Dzielimy się dosłownie wszystkim, co nam przychodzi do głowy. Zaręczyny, śluby, narodziny dzieci to nic w porównaniu, z właśnie rozlałam mleko, czekam w kolejce, czy jeszcze bardziej pozbawione prywatności komentarze.

www.kaunana.com

Nie dziwi, więc fakt, że większość użytkowników wykorzystuje możliwość logowania się za pomocą komórki. Odkąd stało się to takie łatwe, dzięki zastosowaniu mobilnych aplikacji łączących bezpośrednio z ulubionym portalem, nie korzystamy już ze stacjonarnych komputerów, gdy chcemy sprawdzić, co nowego dzieje się u naszych znajomych.

Bez konieczności łączenia, nasz telefon sam poinformuje nas o otrzymanej wiadomości czy powiadomieniu. Pełna mobilna wersja wszystkich portali społecznościowych, umożliwia szybki przepływ informacji i stały kontakt z przyjaciółmi.

http://katalizatory-wielkopolskie.pl/pila.html Zobacz jak potrzebne są oleje sprężarkowe i jaką dają gwarancję