Czystsze powietrze w miastach

W dzisiejszych czasach wiele osób migruje do miast w poszukiwaniu lepszej pracy czy też po to, aby się kształcić. Życie na prowincji bywa dość trudne, chociaż oczywiście ma też swoje plusy. Jednym z nich z nich jest zdecydowanie czystsze powietrze. W dużych miastach, nie mówiąc już o największych krajowych aglomeracjach, spotkać można potworny smog.

Najgorzej jest oczywiście w takich miejscach jak Warszawa czy Kraków, gdzie mieszka najwięcej ludzi, gdzie spotkać można największą liczbę samochodów oraz zakładów przemysłowych. Problem smogu nie powinien być lekceważony i władze miejskie powinny postarać się go rozwiązać. W jaki sposób można by to zrobić? A chociażby poprzez udostępnienie ludziom komunikacji miejskiej za darmo. Wiadomo, że samochody emitują do atmosfery mnóstwo spalin, a często jeździmy nimi właściwie bezsensownie.

Gdybyśmy mieli alternatywę w postaci dobrej i darmowej komunikacji publicznej, to może rzadziej siadywalibyśmy za kierownicą, a w naszych miastach powietrze byłoby czystsze.

skup katalizatorów Gorzów Wielkopolski maszyny kubota części zamienne