Android to przyszłość

Android zdominował rynek OS-ów dla urządzeń mobilnych. Co więcej, system jest wprowadzany także na urządzeniach, których nie przewidzieli jego twórcy. „Andek” gościł już np. w pralkach i mikrofalówkach.

To najlepiej pokazuje, jak uniwersalne jest rozwiązanie od Google. Nic dziwnego, że tak chętnie stosują go kolejni producenci tabletów i telefonów. Popularność Androida stale rośnie i śmiało można powiedzieć, że jest to system przyszłości. Liczba urządzeń wykorzystujących OS od Google będzie rosła.

www.hppskoki.pl

Taka perspektywa to wielka zaleta systemu. Zarówno dla użytkowników, jak i producentów oprogramowania. Z pespektywy usera jest to plus, bo już dziś możesz nauczyć się obsługi systemu, który niedługo będzie wykorzystywany w większości elektronicznych urządzeń użytkowych. Taka popularność Androida oznacza również, że najnowsze wersje najlepszych aplikacji zawsze będą dostępne na tę platformę.

Rozpowszechnienie systemu jest więc również zaletą dla producentów oprogramowania. Po prostu opłaca się robić „apki” na system, z którego codziennie korzysta kilkaset tysięcy nowych użytkowników.

multichem.pl wynajem krótkoterminowy samochodu